indywidualne podejście do klienta. to wyróżnia firmy rodzinne.

Wierzymy, że poznanie potrzeb każdego klienta jest drogą do sukcesu.

przewiń niżej

   Firma Elex powstała w 1993r. Od tamtej pory nieprzerwanie  dostarcza i montuje specjalistyczne wyroby biernej ochrony przeciwpożarowej.
Przez prawie trzydzieści lat dostarczaliśmy naszym klientom stalowe drzwi oraz bramy przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI30, EI60, EI120, stalowe drzwiczki rewizyjne EI30, EI60, EI120, świetliki dachowe oraz klapy oddymiające, wyłazy dachowe, systemy i centralki oddymiania, świetliki EI30 i E30 wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi drewniane przeciwpożarowe, okna i ścianki przeciwpożarowe.

   Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam oferować profesjonalne rozwiązania odpowiadające potrzebom każdego projektu, optymalne pod względem stosunku jakości do ceny. Podchodząc indywidualnie do każdego klienta przykładamy wielką wagę by proponować rozwiązania trwałe, które posłużą wiele lat. Nie praktykujemy oferowania produktów nieodpowiadających warunkom użytkowania. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

      Na przestrzeni lat współpracowaliśmy m.in z : Budimex S.A., Ceetrus Polska Sp. z o.o.; Gobarto Sp. z o.o.; Dijo Baking Sp. z o.o.; T4B Sp. z o.o.; Zpue S.A.; Energopiast Sp. z o.o., a oferowane przez nas produkty trafiały na budowy w całym kraju – takie jak Magnolia Park we Wrocławiu, czy do sieci sklepów Kaufland i Leroy Merlin.

zapraszam do współpracy
mgr inż. Wiesław Wróblewski

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI oraz DOSTAWY PRODUKTÓW BIERNEJ OCHRONY POŻAROWEJ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!